O MNIE

Grzegorz avatar

Witam nazywam się Grzegorz, programowaniem zajmuje się od około 5 lat, jednak trudno powiedzieć mi kiedy to wszystko się zaczęło bo w zasadzie od zawsze interesowałem sie informatyką i programowaniem. Z czasem zainteresowanie to przełożyło poprostu na prace w tym zakresie. Oprócz programowania zajmuje się naprawą szeroko pojętej elektroniki.

System szkolnictwa nie jest w Polsce idealny a kiedyś przez moje nie zdecydowanie co chcę w życiu robić skończyłem studia całkowicie w innym kierunku niż informatyka i programowanie jako takie. Kierunek jaki ukończyłem był dla mnie za nudny więc w między czasie przewinąłem się przez kilka różnych zawodów :). Postanowiłem wrócić jednak do informatyki, którą zawsze lubiłem. Stosunkowo szybko nadrobiłem "zaległości" i gdy poczułem się już pewnie w Fron/Back End postanowiłem uderzyć na głęboką wodę :).

Jestem samoukiem stale dążącym do celu. Programowanie w różnych językach stało się od jakiegoś już czasu takim celem. Chętnie uczę się nowych technologii i szybko przyzwyczajam sie do wszelkich nowości.

Poza programowaniem interesuje sie motoryzacją podróżami i historią. Lubię również jeździć na rowerze, siatkówkę, góry i czasem obejrzeć jakiś dobry film. Jestem też wielkim fanem starych samochodów i klimatu lat 80 i 90. Należe do otwartych osób i łatwo nawiązuje znajomości.

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.” 

—Albert Einstein—

Umiejętności


HTML

CSS3

BOOTSTRAP

placeholder+image

PHP

LARAVEL

SYMFONY

placeholder+image

JAVASCRIPT

JQUERY

placeholder+image

VUE

GIT

SQL

SEO